Lifties produkty

“Jaký typ podprsenky si mám vzít pod tenhle topík a pod tyhle šaty, aby mi nekoukala ramínka?”, “hele, nekouká mi zapínání od podprsenky?”. Tyhle a další otázky jste již ve svém životě slyšeli. Ať už šlo o sestru, kamarádku či přítelkyni, alespoň jednou se vás ptala a ujišťovala se, zda jí není vidět pod nějakým topem či halenkou zapínání od podprsenky či ramínka. Je to pro nás ženy velmi nepříjemná záležitost, protože přeci jen chceme vypadat dobře a nechceme, aby nám náš outfit zkazila viditelná ramínka nebo jiné komponenty podprsenek. Věděli jste o stránce Lifties?

klasická běžná podprsenka

Je to společnost, která se tímto zabývá a usnadňuje tak dilema nám ženám, abychom si s klasickými podprsenkami nemusely již dělat nikdy starosti. Firma nabízí řešení především pomocí speciálních tejpů Lifties. Tyto tejpy mají na e-shopu v béžové, černé a bílé barvě a jejich aplikace je tak snadná! Nejdříve se ujistěte, že vaše pokožka, kam tejpy budete aplikovat, je čistá a suchá. Dále si nalepte ochranu bradavek, konce tejpů vždy zastřihněte do oválu a můžete tvarovat svůj dekolt. Díky tejpům lze prsa vytvarovat, jak jen vy chcete! Pokud chcete extra push-up efekt, nebo jen čistě zakrýt prsa – je to na vás.

pohodlí

Tejpy jsou navržené tak https://www.hand-spinner.cz/triky/ aby jejich sundávání bylo co nejšetrnější a co nejméně bolestivé. K odstranění vám ovšem pomůže i Lifties sprej na odstranění tejpů, se kterým to půjde ještě lehčeji. Firma Lifties nenabízí jen tejpy a spreje, ve své nabídce má i silikonové ochrany bradavek, které lze použít pod tejpy, jak již bylo řečeno výše, nebo klidně i pod nějaký ten top, který má třeba větší výstřih a vy potřebujete jen čistě zakrýt bradavky, aby nebyly pod textilií vidět. Všechny jejich produkty Lifties jsou vyrobeny jak na malá, tak na velká prsa, takže nemusíte mít obavu z toho, že to třeba nebude nic pro vás. Na jejich stránkách naleznete i různé tipy a triky, jak na aplikaci tejpů a podobně.