Nebuďte na to sami

Bazén? Ten už snad má doma každý. Buď nafukovací pro malé děti, nebo bazén, který se napustí vodou jen letní sezóně a nebo zapuštěný bazén, který máte celoročně. Ale už to není takový boom jak dřív. Lidé si bazén doma můžou dovolit. Respektivě na zahradě pokud mají prostor. Přiznejme si, chodit do přeplněných Aquaparků a veřejné koupaliště taky není nic pro vás. Ale představte si že místo bazénu, můžete mít i vířivku. Pokud vás už bazén omrzel a nebo chcete vlastnit obojí nemáte nad čím váhat. Stejně tak se musíte starat o oboje. Vířivku můžete mít i v domě, například v zimní zahradě, nebo i u vás v koupelně a třeba i v ložnici. To by bylo.

vířivka na terase

Můžete mít rovnou tři typy vířivek

  1. Venkovní
  2. Volně stojící
  3. zabudovanou

Kterou si vyberete vy? Už z názvu venkovní vám je jasné, že vířivka bude venku. Mají tu výhodu, že jsou venku a vzduch zde stále proudí. A zde si můžete venkovní relax užívat celý rok. Můžete si jí nechat dát přímo pod pergolu ke svému domu, nebo jí můžete dát ven na zahradu, třeba k bazénu. U volně stojící vířivky máte mnohem více možností kam jí můžete umístit, takže pokud jí dáte na zahradu jen jí přenesete. Pokud jí budete chtít pod pergolu nebo úplně na jiném místě tak jí tam jednoduše dáte. U zabudovaných vířivek je to poměrně složitější. Musíte jí zabudovat do přesného rozměru, kde vířivka bude vložená.

vířivka v interiéru

Oprava a servis

Všechny typy vířivek potřebují udržovat nějaký pravidelný servis. U venkovní a volně stojící oprava vířivky Servisvirivyvan nebude žádné potíže, jelikož budete mít snadnější přístup, ale ovšem u zabudovaných, budete muset nechat zakrytí, kde se vy nebo přímo firma servisvirivychvan dostanou přímo ke zdroji a mohou vířivku opravit nebo udělat servis třeba po zimě. Někdy pro opravu je třeba odborníka, nemusíte si umět se vším poradit, nebo něčemu nerozumíte. Tohle není ostuda a od tohohle problému nám pomůže firma, která se zaměřuje přímo na opravu vířivek.