Naše hry

Vzpomínáte si ještě na své dětství, když jste se ještě stále jenom hráli a neměli jste vůbec žádné starosti? Myslím si, že každé dítě má svou oblíbenou hru. Já jsem měla to také tak. Já jako malá holka jsem si velice moc ráda hrála s panenkami. A to možná opravdu hodně holčiček. Protože já jsem ještě vyrůstala v té době, kdy hračky byly tak zvaně rozdělené. Že existovaly hračky pro kluky a také potom byly hračky pro dívky. Já jsem měla opravdu typický holčičí pokojíček. Měla jsem tam všechno červené a růžové, zatímco můj bratr, který byl o rok a půl starší než já, tak měl pokoj klučičí, kde měl všechno modré a zelené.

Znáte šachy? Jsou prima.

Myslím si, že v dnešní době by se to někomu nelíbilo, protože mnoho lidí v dnešní době nemá rádo tak zvané škatulkování. Jenomže mě to vůbec nevadí. Já vím, že žijeme v době, kde i holčička si může vzít třeba modrou anebo zelenou sukni anebo třeba i hnědou bundu. Jenomže abych pravdu řekla, tak já to škatulkování v tomhle smyslu mám zase docela ráda. Mám tříletou dceru a musím říct, že opravdu jsem nadšená, že svou dceru můžu oblékat do růžového oblečení. Také kupuji takové hračky, aby se dcera co nejvíce zabavila, takže kupuji krásné typické hračky pro holčičky.

Mám ráda i kostky.

Moje dcera si stejně nejraději hraje s růžovým pejskem, který vydává zvuky a který chodí. Tato hračka je pro mou dceru opravdu nejoblíbenější. Zatímco můj syn, který má už devět let, tak ten má nejoblíbenější barvou modrou a moc rád si hraje s autíčky, která jsou na ovládání. Také ho velice baví hra s robotem, kterého dostal loni k narozeninám, protože si ho moc přál. Já jsem vždy byla taková, že jsem své děti ráda oblékala do barev. Nemám ráda zašedlé a tmavé barvy, takže u mě doma moc černé barvy nenajdete. Také mám ráda stále klasické deskové hry a také karty, protože tyto hry jsou podle mě nesmrtelné.